4. Belvárosi Akadályfutás és Kaposvári Általános Iskolák Váltóbajnoksága

200x150

Versenykiírás és Nevezési Lista

4. Belvárosi Akadályfutás és

Kaposvári Általános Iskolák Váltóbajnoksága

Versenykiírás

 

A verseny célja:

Annak bizonyítása, hogy a futás NEM UNALMAS!

Futás olyan helyeken, ahol máskor nem lehet, különleges élményekért.

Kaposvári általános iskolák 3 fős csapatai számára váltóbajnoki címek eldöntése.

Versenyzési lehetőség biztosítása mindenkinek, aki érdeklődik a futás iránt.

Bemelegítési lehetőség a KOMÉTA 9. Farsangi Félmaraton résztvevőinek.

 

Időpont: 2019. február 9. szombat, rajt: 11:00

A verseny rendezője: Péter Attila és a Kaposvári Szabadidő Egyesület

A verseny kategóriái és távjai:

19 évesek és fiatalabbak (2000 - ) max. 2 km (1 kör)

20-49 évesek (1970-1999) max. 4 km (2 kör)

50 évesek és idősebbek ( - 1969) max. 2 km (1 kör)

Általános Iskolai Váltók (fiú, lány) max. 6 km (3 kör) minden tagnak egy kör.

Iskolai Vegyes Váltó (gyermek, szülő, tanár tetszőlegesen) minden tagnak egy kör. Együtt értékeljük az iskolákat.

Rajt, cél és váltóhely: Kaposvár, Kossuth tér

 

Versenyközpont, öltöző, rajtszám és chip átvétel: A Haza Kis Polgárainak épülete (Kaposvár, Kossuth tér 2/A.), Csokonai Vitéz Mihály szobra mellett.

Útvonal:

A belvárosban, nem megszokott útvonalon: utcákon, udvarokon, lépcsőkön, parkolókon, épületeken, parkokon át.

 

Időmérés:

Az EVOchip rendszerével történik. A Chip-ért egy darab 1000 Ft-os bankjegyet kell letétbe helyezni, amit a verseny végén, a Chip leadásakor visszaadunk. A váltó versenyben egy tépőzáras szalag segítségével kell a chip-et a bokára rögzíteni. A váltás a chip bokáról-bokára történő átadásával történik.


Nevezés:

2019. január 31-ig a petiatti@gmail.com címre írt levélben:

egyéni versenyzőknek: név, születési év, lakhely

váltóknak: név, születési év, iskola megadásával.

A benevezettekről listát közlünk a www.kaposvardombjai.hu oldalon, itt a versenykiírás alatt.

Helyszíni nevezés február 9-én, 10 órától a versenyközpontban, korlátozott számban.

Nevezési díj:

A KOMÉTA 9. Farsangi Félmaraton indulói és az iskolai váltók előre nevezettjei számára, Kaposvár Megyei Jogú Város ajándékaként ingyenes.

A többieknek előnevezésben 1000 Ft. A helyszínen a maradék helyekre: 2000 Ft/fő.

Díjazás:

Minden előzetesen benevezett résztvevő számára emblémázott bögre.

Egyéniben kategóriánként az 1-3. nő és férfi versenyző részére érem.

Az iskolai váltóversenyben az 1-3. váltóknak serleg, a váltótagoknak érem.

Azon iskolák között, akik ki tudnak állítani legalább egy lány, egy fiú és egy vegyes csapatot abszolút versenyt is hirdetünk. A három váltó összideje alapján a győztes iskola egy mindenféle labdából összeállított ajándékcsomagot kap.

 

Egy kör három szakaszból áll. A résztávok egyéni győztesei a Hotel Kapos, az INTERSPORT és a Megyeháza-Városháza ajándékait nyerik.

 

Egyéb: Akik a versenyre jönnek, lehetőség szerint hozzanak magukkal farsangi jelmezt.

Délután rendezzük a SEFAG 6. Kaposvári Farsangi Rönkhúzó Bajnokságot, ahová szintén várjuk a kedves futókat.

Felhívjuk a figyelmet arra, hogy az útvonal fokozottan veszélyes lehet az időjárás függvényében!


NEVEZÉSI LISTA:

Belvárosi Akadályfutás Egyéni
1 Palotai Gábor 1953 Budapest férfi senior
2 Varga László 1949 Budapest férfi senior
3 Vida Zoltán 1966 Budapest férfi senior
4 Lakatos Anita 1975 Budapest felnőtt
5 Hangay Luca 2006 Budapest U19
6 Járosi Huba 2016 Budapest férfi U19
7 Járosi Tamás 1973 Budapest férfi felnőtt
8 Páli Valentina Írisz 2006 Mezőcsokonya U19
9 Kiss András Benedek 2001 Budaörs férfi U19
10 Lippai Beáta 1975 Vác felnőtt
11 Nagy Attila 1976 Vác férfi felnőtt
12 Sári József 1968 Budapest férfi senior
13 Gulyás András 2004 Budapest férfi U19
14 Gulyás Zoltán 1974 Budapest férfi felnőtt
15 Ureczky József 1955 Kaposvár férfi senior
16 Kiss Adorján 2013 Dozza (ITA) férfi U19
17 Giancarlo Lazzari 1963 Monterenzio (ITA) férfi senior
18 Kiss Mirella 1976 Dozza (ITA) felnőtt
19 Mészáros Zsolt 1971 Győr férfi felnőtt
20 Nagy Imre 1982 Jászberény férfi felnőtt
21 Ujváry András 1969 Kecskemét férfi senior
22
Gyöngyösi János Tibor
1967 Szentgáloskér férfi senior
23 Bakonyiné Pozsár Katalin Nikolett 1985 Bogád felnőtt
24 Bakonyi Tamás 1987 Bogád férfi felnőtt
25 Vajdáné Tar Ágnes 1976 Kaposvár felnőtt
26 Széll Andrea 1969 Békéscsaba senior
27 Farkas János 1965 Békéscsaba férfi senior
28 Fürj Erzsébet 1975 Kaposvár felnőtt
29 Horváth Tamás 1985 Sopron férfi felnőtt
30 Szentpéteri Diána 1989 Sopron felnőtt
31 Nagy József 1969 Kaposvár férfi senior
32 Mészáros Ákos 1972 Kaposvár férfi felnőtt
33 Tóth Zsolt Szabolcs 1977 Kaposvár férfi felnőtt
34 Mészáros Martin 2000 Kaposvár férfi U19
35 Seres Viktória 1999 Kaposvár felnőtt
36 Seres Bence 2000 Kaposvár férfi U19
37
Bicskei Mónika
1972 Kaposvár felnőtt
38
Vilisics Magdolna
1989 Budaörs felnőtt
39
Harangozó Péter
1986 Kaposvár férfi felnőtt
40 Balogh Ferenc 1975 Simontornya férfi felnőtt
41 Pósa Ida 1980 Budapest felnőtt
42 Kovács Viktor 1982 Cegléd férfi felnőtt
43 Kovács János 1969 Tököl férfi senior
44 Járomi Béla 1964 Jászberény férfi senior
Általános Iskolák Váltóbajnoksága
101 Tapazdiné Klujber Krisztina 1968 Református 1. senior vegyes
102 Spingár Petra 2001 Református 1. U19 vegyes
103 Horváth Ádám 2006 Református 1. férfi U19 vegyes
104 Lőrincz Ernő Gábor 1973 Református 2. férfi felnőtt vegyes
105 Zimmer Zoltán 2004 Református 2. férfi U19 vegyes
106 Zentai Áron 2006 Református 2. férfi U19 vegyes
107 Makarész Ferenc  1974 Honvéd u. 1. férfi felnőtt vegyes
108 Makarész Tímea 2005 Honvéd u. 1. U19 vegyes
109 Makray Ádám Gábor 2006 Honvéd u. 1. férfi U19 vegyes
110 Kovács Orsolya 2008 Honvéd u. 2. U19 vegyes
111 Kovács Júlia 2011 Honvéd u. 2. U19 vegyes
112 Kovács János Miklós 1978 Honvéd u. 2. férfi felnőtt vegyes
113 Horváth Letícia 2007 Honvéd u. 4. U19 vegyes
114 Gémesi Nóra 2008 Honvéd u. 4. U19 vegyes
115 Horváth Roland 1975 Honvéd u. 4. férfi felnőtt vegyes
116 Boda Léna 2008 Honvéd u. 5. U19 vegyes
117 Boda Ildikó 1985 Honvéd u. 5. felnőtt vegyes
118 Boda Balázs 1976 Honvéd u. 5. férfi felnőtt vegyes
119 Gyarmati Lili Rika 2012 Berzsenyi 1. U19 vegyes
120 Balázsi Katalin 1985 Berzsenyi 1. felnőtt vegyes
121 Gyarmati Szabolcs 1983 Berzsenyi 1. férfi felnőtt vegyes
122
Kerekes Máté
2005 Toldi ltp. 3. férfi U19 vegyes
123
Berta Edina
1981 Toldi ltp. 3. felnőtt vegyes
124
Csatos Zsolt
1969 Toldi ltp. 3. férfi senior vegyes
125 Csatári Szűcs Előd 2006 Kodály 3. férfi U19 vegyes
126 Csatári Szűcs Boróka 2010 Kodály 3. U19 vegyes
127 Kiss Boglárka 1977 Kodály 3. felnőtt vegyes
128 Gáspárné Béres Bernadett 1976 Kodály 10. felnőtt vegyes
129 Lakosi Ádám 2007 Kodály 10. férfi U19 vegyes
130 Rozsos Gábor 1968 Kodály 10. férfi senior vegyes
131 Ozsváthné Béres Enikő 1977 Kodály 14. felnőtt vegyes
132 Ozsváth Melinda 2006 Kodály 14. U19 vegyes
133 Fábiánné Réti Anett 1977 Kodály 14. felnőtt vegyes
134 Béres Erika 1977 Kodály 16. felnőtt vegyes
135 Béres Enikő 2006 Kodály 16. U19 vegyes
136 Pozsega Mira 2008 Kodály 16. U19 vegyes
137 Rippl Benjámin 2008 Kodály 18. férfi U19 vegyes
138 Kecskés Miklósné 1977 Kodály 18. felnőtt vegyes
139 Antalné Egri Mária 1977 Kodály 18. felnőtt vegyes
140
141 Tapazdi Éva 2006 Református 3. U19 lányok
142 Boros Dorka 2006 Református 3. U19 lányok
143 Kiss Csenge Lea 2007 Református 3. U19 lányok
144 Méng Tamara 2006 Honvéd u. 6. U19 lányok
145 Győrfi Larina 2005 Honvéd u. 6. U19 lányok
146 Szabolcsi Dóra 2005 Honvéd u. 6. U19 lányok
147
Biró Dorotea
2006 Toldi Ltp. 2. U19 lányok
148
Landi Lolita
2004 Toldi Ltp. 2. U19 lányok
149
Szabó Anna
2005 Toldi Ltp. 2. U19 lányok
150 Orosz Fanni 2005 Gárdonyi 2. U19 lányok
151 László Tamara 2005 Gárdonyi 2. U19 lányok
152 Lebó Kinga 2004 Gárdonyi 2. U19 lányok
153 Csima Adél 2007 Kodály 4. U19 lányok
154 Mazaga Sára 2006 Kodály 4. U19 lányok
155 Vörös Vivienn 2006 Kodály 4. U19 lányok
156 Tapaszti Hanna 2007 Kodály 6. U19 lányok
157 Bátori Lili 2007 Kodály 6. U19 lányok
158 Varga Nóra 2007 Kodály 6. U19 lányok
159 Kovács Liliána 2008 Kodály 11. U19 lányok
160 Visontai Eszter 2008 Kodály 11. U19 lányok
161 Török Tirza 2008 Kodály 11. U19 lányok
162 Tóth Evelin Bettina 2004 Kodály 13. U19 lányok
163 Marcsingó Dorina 2004 Kodály 13. U19 lányok
164 Berend Luca 2005 Kodály 13. U19 lányok
165
166
167
168
169
170
171 Skobrák István 2007 Református 4. férfi U19 fiúk
172 Dezső László 2006 Református 4. férfi U19 fiúk
173 Bank Benedek 2007 Református 4. férfi U19 fiúk
174 Vida Áron Botond 2007 Honvéd u. 3. férfi U19 fiúk
175 Vida Ákos Botond 2007 Honvéd u. 3. férfi U19 fiúk
176 Bencze Csongor 2007 Honvéd u. 3. férfi U19 fiúk
177 Trungel Zalán Sándor 2007 Honvéd u. 7. férfi U19 fiúk
178 Pusztai Dóra 2006 Honvéd u. 7. U19 fiúk
179 Regenyei Bálint 2005 Honvéd u. 7. férfi U19 fiúk
180
Paizs Martin
2005 Toldi Ltp. 1. férfi U19 fiúk
181
Héra Gábor
2006 Toldi Ltp. 1. férfi U19 fiúk
182
Biró Botond
2007 Toldi Ltp. 1. férfi U19 fiúk
183 Bathó Milán 2004 Gárdonyi 1. férfi U19 fiúk
184 Keczkó Dominik 2004 Gárdonyi 1. férfi U19 fiúk
185 Kovács István 2004 Gárdonyi 1. férfi U19 fiúk
186 Takács Máté 2007 Kodály 1. férfi U19 fiúk
187 Takács Gergő 2007 Kodály 1. férfi U19 fiúk
188 Antal Bálint 2006 Kodály 1. férfi U19 fiúk
189 Huber Tamás 2006 Kodály 2. férfi U19 fiúk
190 Szabó Gellért 2006 Kodály 2. férfi U19 fiúk
191 Király Balázs 2006 Kodály 2. férfi U19 fiúk
192 Salamon Balázs 2007 Kodály 5. férfi U19 fiúk
193 Ördögh Luca 2007 Kodály 5. U19 fiúk
194 Zádori Péter 2008 Kodály 5. férfi U19 fiúk
195 Ábrahám Andor 2007 Kodály 7. férfi U19 fiúk
196 Matusa V. Kitti 2007 Kodály 7. U19 fiúk
197 Szabó Hanna Bella 2007 Kodály 7. U19 fiúk
198 Éles Márton 2005 Kodály 8. férfi U19 fiúk
199 Gasparics Levente 2005 Kodály 8. férfi U19 fiúk
200 Gasparics Olivér 2005 Kodály 8. férfi U19 fiúk
201 Vajda Péter 2004 Kodály 9. férfi U19 fiúk
202 Ördögh Bálint 2004 Kodály 9. férfi U19 fiúk
203 Kántor Péter 2004 Kodály 9. férfi U19 fiúk
204 Halász Jonatán 2008 Kodály 12. férfi U19 fiúk
205 Berkes Bíborka 2009 Kodály 12. U19 fiúk
206 Lakatos Romina 2009 Kodály 12. U19 fiúk
207 Huber Péter 2006 Kodály 15. férfi U19 fiúk
208 Varga Angéla 2006 Kodály 15. U19 fiúk
209 Erdei Léna 2006 Kodály 15. U19 fiúk
210 Szigeti Máté 2006 Kodály 17. férfi U19 fiúk
211 Fodor Máté 2006 Kodály 17. férfi U19 fiúk
212 Fábián Bálint 2006 Kodály 17. férfi U19 fiúk
213 Szabó Bence 2005 Kodály 19. férfi U19 fiúk
214 Bálizs Balázs 2005 Kodály 19. férfi U19 fiúk
215 Lénárt Bence 2006 Kodály 19. férfi U19 fiúk

© 1989 - 2019
Designed by Szliczki József